upravit profil

herečka, zpěvačka

21 let, narozena: 26. 6. 1993 Boca Raton, Florida, USA  

Upravit životopis

Životopis

Ariana Grande je americká zpěvačka, herečka a modelka. V její poslední role bila Cat Valentine v americkém seriálu Sam and Cat.

Ariana se narodila a vyrůstala v Boca Raton, Florida. Je italského původu. Její starší bratr je producent a herec Frankie J. Grande. Hlas studuje s Ericem Vetro. V roce 2008 hrála Ariana roli Charlotte v muzikálu 13 na Broadwayi, díky které vyhrála National Youth Theatre Association Award. Když se připojila k muzikálu, opustila školu North Broward Preparatory School. Ariana každý rok vyučuje hudbu a tanec pro děti v Jižní Africe jako člen "Broadway in South Africa." V roce 2009 byla obsazena jako Cat Valentine na televizní seriál Victorious, který běží v televizní stanici Nickelodeon. Kvůli této roli si obarvila vlasy na červeno. Ariana vystupovala v Birdland jazz club v New Yorku s Miranda Sings.

V současné době pracuje na své sólové hudební kariéře. Přezpívala například písně: "Love The Way You Lie", "Grenade" a "Vienna". Nyní žáří se songem The way. Zpívala originální píseň s názvem "Suitcase" a také nahrála píseň nazvanou "Stick Around" s Grahamem Phillipsem, kterou napsal Peter Stengaard a Leslie Satcher.

V listopadu roku 2013 vyhrála cenu American Music Awards "Objev roku".

Má 6 psov, volajú sa: Coco, Ophelia, Toulouse, Fawkes, Cinnamon, a Sirius Black.
Jej obľúbené jedlo je Losos a kokosová voda.

Magazín Osobnosti o Ariana Grande

Více článků

Mohli by vás také zajímat…