zavřít
Upravit životopis

Životopis

Bára se narodila v Boskovicích, kde nadále žije. Hudbě se věnuje od dětství, 8 a půl roku navštěvovala ZUŠ v Boskovicích (hra na housle). Dále navštěvovala 2 roky soukromé výuky na klavír, pobírala hodiny flétny, scénického a country tance a jízdy na koních. Nezanedbala ani sborový zpěv ve školním sboru a sboru Slavíčci v ZUŠ Boskovice.

Je členkou skupiny JU band. Má ráda hudbu, tanec, herectví, ráda zpívá, fotí, nakupuje a také si s chutí vyrazí někam s kamarádkami.
Zúčastnila se soutěže mladých talentů Rh Faktor 2009, kde obsadila písní Gorale 2. místo v nejmladší kategorii s postupem do mezinárodní soutěže v polské Rawě VI. Rawski Mityng Wokalny.

V roce 2010 pokračovala v účasti Rh Faktoru, kde získala 2. místo také s postupem do Rawy a na VII. Rawském Mityngu Wokalném se umístila na 2. místě v kategorii anglicky zpívaní píseň se songem Amy Winehouse You Know I´m No Good.
V roce 2013 získala cenu za píseň Gorale na Hudebním festivalu SPgŠ v Prachaticích, 1. místo s písní That Man a ABSOLUTNÍ vítězku Rh Faktoru 2013.