zavřít
Upravit životopis

Životopis

Celým jménem Jennifer O´Dell Scarlett se narodila 27.listopadu 1974, Ridgescret, California, v USA, ale žila na Hawaii, a když jí bylo 8 let, její rodina se přestěhovala do Severní Californie.Je vysoká 170 cm.Její koníčky zahrnují: box, thajský box, vodní a tryskové lyžování, jízda na kolečkových bruslích, jezdectví (na koni), zpěv a tancování.V doplnění jejich aktivit, Jenn byla také modelkou.Je kvalifikovaná Spinningová instruktorka.

Objevila se v několika filmových reklamách.Zatím, co hrála ve Ztraceném světě, chodila dva roky na akrobacii a bojové tréninky.Je akrobaticky a bojově velmi zkušená.Dělala osobní cvičení s Lindsay Crouse (známá z filmů - Muž, který věděl příliš mnoho, Porotce). Objevila se v klipech kapely Backstreet Boys a David Charvee. S herectvím začala v 8 letech. Měla jednání v televizních show, jako jsou Beverly Hills 90210, Čarodějky a CSI.

Během její dohody ze Ztraceným světem v roce 2004 bylo oznámeno její těhotenství.Má jednoho syna, který se narodil 10.března, 2005.Jmenuje se Logan Michal.V roce 2006 řekla, že by se chtěla vrátit na jeviště. Jenniferin otec a dědeček spolu pracují pro společnost Anheuser - Busch.

zdroj - http://ztraceny-svet.blog.cz

Mohli by vás také zajímat…