Lloyd je z malé vesnice ve Walesu, kde žije se svou rodinou. Vždycky miloval hudbu, začal zpívat už od 5 let. Lloyd je velmi vlastenecký a rád by byl prvním vítězem X-factoru z Walesu. Doufá, že celý Wales stojí za ním. Je nejmladší v 6....

Lloyd je z malé vesnice ve Walesu, kde žije se svou rodinou. Vždycky miloval hudbu, začal zpívat už od 5 let.

Lloyd je velmi vlastenecký a rád by byl prvním vítězem X-factoru z Walesu. Doufá, že celý Wales stojí za ním. Je nejmladší v 6. sérii X-factoru Velké Británie. Cheryl Cole vybrala Lloyda jako jednoho ze svých 3 finalistů. Tím tedy Lloyd vstoupil do finálových kol X-factoru. Byl několikrát prohlášen za popstar a jeho vokální výkony jsou opravdu obdivuhodné.

Má rád všechny druhy sportu, vyhrál medaile ve školních soutěžích v atletice a gymnastice.