zavřít
Upravit životopis

Životopis

Sarita Choudhury na plátně debutovala milostnou rolí po boku Denzela Washingtona ve filmu Miry Nair Mississippi Masala. Dále také hrála postavu královny v kontroverzním filmu Miry Nair Kama Sutra, v němž obec kritiků upoutala nejen svou exotickou krásou, ale i hloubkou prožitku.

Sarita Choudhury také upoutala v divadelní hře Vijay Tendulkara s názvem Sakharam Binder a hře Roar v produkci The New Group, kde s ní hrála i herečka Annabella Sciorra. V roce 2005 jsme ji mohli vidět ve filmu The War Within, který byl nominován na Independent Spirit Award. Z dalších filmů jmenujme She Hate Me a Rhythm Of The Saints od režiséra Spikea Lee, Ve tři ráno od Lee Davise, Polibkem vše začíná od Fishera Stevense, Wild West od Davida Atwooda, High Art od Lisy Cholodenko, Dům duchů od Bille Augusta, Glorie od Sidneyho Lumeta, Dokonalá vražda od Andyho Davise a Žena ve vodě (Lady in the Water) režiséra a scénáristy M. Night Shyamalana.

V televizi se Choudhury objevila v Deadline, 100 Center Street a Homicide. Dále také hrála v Zákon a pořádek (Law & Order), SUBWAYStories: Tales from the Underground a Down Came a Black Bird.

Mohli by vás také zajímat…