Silvie Řeháková

modelka, závodnice ve sportovním aerobiku, trenérka aerobiku

5. března 1992
32 let
Silvie Řeháková (Oubramová) je 1. Vícemiss Junior ČR 2008 Narodila se v Praze roku 1992 ve znamení ryb.Už ve svých třech letech se začala věnovat sportovmí gymnastice a zanedlouho byla úspěšná závodnice jak v euro-teamech(team gymu)tak i v...

Silvie Řeháková (Oubramová) je 1. Vícemiss Junior ČR 2008

Narodila se v Praze roku 1992 ve znamení ryb.Už ve svých třech letech se začala věnovat sportovmí gymnastice a zanedlouho byla úspěšná závodnice jak v euro-teamech(team gymu)tak i v solové gymnastice na prostných,kladině či bradlech. Za těch devět se jí nahromadilo plno medajlí z pražských a republikových závodů v gymnastice.

Poslední její sezona byla ukončena druhým místem z MČR v team gymu a zlatou medajlí z všestranosti v Pražském přeboru gymnastek!! Potom co shlédla v kongresovém centru MČR ve sportovním aerobiku,bylo jí jasné,čemu se bude dále věnovat . Jejím vzorem se stala O.Šípková.

Začala s komerčním aerobikem a v průběhu krátkého času k němu přibrala sportovní aerobik,v akademii aerobiku Radky Hanákové-Hufové (manželky Davida Hufa) Za půl roku co tam byla jela hned s Fitness teamem na závody holky vybojovaly druhé místo!

Potom dostala nabídku závodit s dvouma děvčaty ze studia Barandov a tam získala stříbrnou a bronzovou medajli z republikových závodů v sportovním aerobiku.Pak také zlato a bronz z semifinále a finále MČR v team show!

Další rok už závodila za svůj vysněný fitness club O.Šípkové pod vedením mistrů světa,v první řadě:Jakuba Strakoše a také Jana Pochobradského,který se v této době přejmenoval na coorridoor club sportovního aerobiku J.Strakoše.

V tomto domovském clubu Silvie závodila v kategorii juniorských trojic,kde vybojovaly holky na semi.MČR třetí místo,poté v kategorii páry s reprazentantem Vojtou Ešnerem na MČR v semi.třetí a ve finále čtvrté místo,kvuli kterému nemohli vyjet na Mistroství Evropy do Španělska..Ted Silvie trénuje střídavě u J.Strakoše a v teamu Veroniky Vrzbové,u které hostuje kvuli dvěma holkám z jejího teamu,které s ní závodí v kategorii trojic.Holky skončily na MČR v prvním kole třetí a pak po hrubé chybě spadly na čtvrté a bylo po medajli..

Nevzdaly se však a před čtrnáct dny vybojovaly na republikovém cupu(závodu)první místo a tam Silvie závodila i v hlavní kategorii single dospělé ženy a vybojovala krásnou stříbrnou medajli a připravuje se na příští týden na větší závody Aquila cup,kde bude bojovat o medajli..Příští rok se bude s holkama připravovat v coridooru na nominační závod,nebot by se rády dostaly na mistroství světa a se singlem bude možná pokračovat u Veroniky Vrzbové,která se jí nyní věnuje.

Modeling a volnočasové aktivity
Silvie studuje obchodní akademii,kde působí ve školní radě,ale jejím hlavním úspěchem bylo první místo v Miss Junior v pražskěm kole a ve finále se stala z více než 2000 přihlášených dívek 1.víceMiss Junior České republiky!!!Byl to její největší sen,což psala na internetovém portále chytrazena.cz.Nafotila umělecké fotografie s dvorním fotografem celebrit Jakubem Ludvíkem a navštívila třeba přehlídku Zuzky Belohorcové,při křtu Miss Junior 2009,kde měla i taneční vystoupení. Později byla určena jako lektorka a choreografka aerobikových sestav na soustředění Miss Junior,kde i zasedla v porotě na volné disciplíny a poté volila i naší novou Miss Junior 2009!S ní a dalšími Misskami navštívila senát,kde jí osobně přivítal pan senátor Oberfalzer.

Silvie je bohužel malinká,ale hezká s krásnou postavou. To slýchá naše Misska velice často a tak to má těžké sehnat práci v modelingu..Proto,se rozhodla propagovít názor,že malá modelka není méně cenná a stop linkám krásy,na které doplatíly díveky po celém světě,které zaplatily na anorexii i svým životem!

Kromě jiné si Silvie na svůj účet zapisuje i druhé místo z Miss Aerobik tour v Praze v kategorii junior..A poslední úspěch byl,že se Sylva probojovala do celostátního finále soutěže Miss Spy2009.