zavřít
Upravit životopis

Životopis

Suki Waterhouse je britská modelka a herečka.

Narodila se v londýnské čtvrti Hammersmith v Angliu, ale vyrostla v Chiswicku v západním Londýně. Její otec Normana je plastický chirurg a její matka je zdravotní sestra. Má mladší sestru Imogen, známou jako Immy, která se také věnuje modelingu. V šestnácti letech se rozhodla skončit se školou a začala se věnovat modelingu.

Kariéra
Modeling
Svojí modelingovou kariéru zahájila v šestnácti letech, poté co byla objevena v baru v Londýně. V devatenácti letech pracovala pro Mark and Spencer. Stala se tváří Alice + Olivia a Coast. V únoru 2013 se objevila na titulní straně Vogue. V říjnu 2013 se stala tváří pro oděvní společnost Burberry.

Herectví
V roce 2010 se objevila v jedné epizodě televizního seriálu Material Girl. Od té doby se objevila ve filmech jako Rachael, Dealer a S láskou, Rosie.

Roli Marlene si zahrála v pokračování filmu Divergence, s názvem Rezistence, založeném na stejnojmenné knize. V březnu roku 2015 bylo oznámeno, že byla obsazena do roli Arien v romantickém thrilleru The Bad Batch, po boku Jima Carreyho a Diego Luny.

Osobní život
V roce 2011 chodila se zpěvákem Lukem Pritchardem ze skupiny The Kooks. Také chodila se zpěvákem Milesem Kanem ze skupiny Last Shadow Puppets. V květnu 2013 začala chodit s hercem Bradleym Cooperem, dvojice se rozešla v březnu roku 2015.

Mohli by vás také zajímat…