zavřít
Upravit životopis

Životopis

Dejan producent a DJ narozen v Uherském Hradišti, už od velmi mladého věku měl velmi kladný vztah k hudbě.Blízkost Brna kde se uskutečnilo nespočet akcí Apokalypsa,Citadela nebo Orion Hall se zapisují do dění na poli moravské techno scény,samozřejmě tyto akce se dostanou i k člověku který v té době zkouší skládat hudbu na počítačovém softwareu.

Sám ke svému prvnímu kontaktu s elektronickou hudbou dodává:"S technem a vůbec taneční hudbou jako takovou jsem se seznámil v roce 1999 kdy jsem začal poslouchat rádia kde se hrála taneční hudba,jednalo se o víkendové pořady at už na českých nebo zahraničních rádiích" .

První kontakt s gramofony se uskutečnil v roce 2001 kdy si vyzkoušel hraní z gramofonů přímo v rádiu, kde pracuje jeho kamarád a moderuje pořad o house music...hraní se mu natolik zalíbí že si pořizuje vlastní gramofony a začíná se zdokonalovat v hraní.

Po roce hraní se uskuteční první party v Club Diamantino Traplice pod názvem TECHNONATION kde se Dejan stává rezidentem teto party.Technonation sláví na zlínsku nečekaný úspěch a Dejan si tak zahraje po boku DJs jako jsou Jerry,Radan Mach,Lucasch,BB Mike,Kita,Coma a další...Technonation mělo celkem 8 pokračování a Dejan vystoupil na všech dílech.Technonation ukončuje svou existenci a Dejan se pomalu dostává do popředí, získává hraní v moravských klubech a taky si zahraje v Chorvatsku v klubu Blue House Bar a Nautilus Club kde vystoupily DJs jako Jack de Marseille,Lucca nebo DJ Excel.

V roce 2004 si Dejana všimne Dj Lucasch a vezme jej pod svá křídla do exkluzivní moravské agentury strobe.cz která je jednou z největších a nejvlivnějších bookingových agentur v České Republice.Stává se tak nejmladším členem agentury strobe.Pod touto agenturou jsou zabookováni DJs jako např.:Dr.Gonzo (Lux),Roland Casper (D),Radic (UK),Python (Ru),R.M. (Pol),Vladimir Vujichic (Serbia),Flis (Slo),Djane Lady Bird (Pol)...a spoustu dalších DJs a projektů z evropy.V bookingu nechybí aní čeští DJové a strobe zastupuje hned několik talentů:Lucasch, Coma, Kita, Jordy, Davinci, Bear a taky velmi uznáváný projekt Laura & Rodent.

Dejan vystoupil v klubech jako jsou např.: Nautilus Club, Blue House Bar (Croatia), CZ Beat (Praha), Turn-off Club (Turnov), DeJavu Club (Znojmo), DD Club (Boskovice), Euro Club (Hluk), Dj Lab (Zlín), Flamingo ( Kostelany n.Mor), D-Club (Otrokovice), Club 24, Paříš (Zlín), Mír (Uh.Hradiště) a Disco Diamantino (Traplice), Malibu (Bystřice) a další…zahrál si také na open airu Summer Bublifu*k a halových párty Meshitta a Bayday.

Dejan se věnuje i své vlastní produkci a na kontě má dva vydané tracky na labelu Montec Records, oba dva tracky se nesou v duchu electra na který se tento label orientuje.Mezi jeho oblíbené producenty patří Space DJz, Ignition Technician, DJ Any, Umek, Valentino Kanzyani, Redhead, Ben Sims, Preach, Hell a další. V současné době se prezentuje v klubech svým vlastním stylem který se dá popsat jako směsice tech-electra a veselého groovy techna.

Působí také jako resident a pořadatel jihomoravské party Sonne Edition, která je oblíbená pro svou hudební pestrost a pyšní se dobrou pověstí mezi klubery.

DJ Dejan

producent, deejay