zavřít
Upravit životopis

Životopis

Acacia Brinley Clark se narodila 22.10.1997 v Bostonu. V současnosti žije v Los Angeles díky jejímu otci, který cestoval po celých Spojených státech za prací. Známou se na sociálních sítích stala ve třinácti letech, kdy si založila účet na Tumblru. Tam přidávala své fotky. Lidem se fotky začaly líbit, postupně si získala pozornost spousty známých blogerů. Poté pro své fanoušky začala také tvořit videa. Acacia ale nezůstala jen u Tumblru, založila si Instagram, Twitter, Keek a Pheed. Bohužel čím byla Acacia slavnější, tím se vzrostl také počet haterů. Na internet dokonce pronikly její odhalené fotografie, kvůli kterým byla šikanovaná. Nicméně takové období již skončilo a Acacia se může chlubit milionem odběratelů na Instagramu.

Acacia se od dětství hodně změnila - začala chodit do kostela, zpívat ve jménu charity.

Má dva bratry - Peytona a Keegana - a adoptovanou sestru Maleiu. Její otec je fotograf.

Díky cestovatelskému životu studuje doma.

Její oblíbený zpěvák je Cody Simpson a zpěvačka Miley Cyrus. Oblíbená modelka Cara Delevingne. Miluje fastfood je Taco Bell. Zajímá se o módu a make-up. Oblečení nakupuje většinou jen po internetu, jak zmínila ve svém videu. Nejlepší kamarádka je Teren Mabry.

Miluje kočky a svoje fanoušky nazývá Kitties.

Krátce také působila ve skupině Girl Squad.

Nechala si udělat tetování a piercing. Rapidně změnila svůj styl - místo blond barvy vlasů zvolila tmavě hnědou a také začala nosit tmavší oblečení.
Za svou nynější slávu také vděčí focením pro módní společnosti Civil Clothing a Brandy Mellvile.

Mohli by vás také zajímat…