zavřít
Upravit životopis

Životopis

Narozena 15. 6. 1981 v Jilemnici, trvale žijící v Harrachově v Krkonoších. Od malička se věnovala tanci a zpěvu, v 10 letech první taneční skupina LEISCHEN. Na hudebních soutěžích či vystoupeních jmenované taneční skupiny často imitovala zpěvačku Madonnu, Sandru, skupinu Roxette.

Ve 12 letech natočené první demo „This used to be my playnground, love sees no colour“. Dále vystupovala pod pseudonymem Marylen v projectu W.B feat. Adventure team, kde se projevili nejen její taneční, pěvecké, ale i textařské schopnosti. „Where are u now, sweet lips, dancefloor, dance“ a mnoho dalších. Jako 15 letá zpěvačka natočila vlastní singl „DDDisco-MMMusic“.

Zpěvačka nadále kooperovala s projektem W.B feat. Adventure team a pod jeho záštitou také s jinými skupinami a projecty, pro které zpívala, tančila a jak již uvedeno také komponovala.

Olgoj Chorchoj – Tomáš Kuk, Tomáš Straka, Josef Tryzna, Alena Horváthová (r.1997), zpěvačka se angažovala i do hardrockové muziky, se kterou vznikly demo písně „Rain, Are u Aware, You get no, So what you want to see“.

To skončilo již r. 1998 a zpěvačka rok po té odstartovala project AGENERY s tvorbou moderní diskotékové hudby až popu. „Prázdno a tma v duši, I see, Proč ty (věnována zemřelému kamarádovi), Víra v moc lásky, Exterminate“ - poprvé veřejně i české písně.

Po roce trvání projectu AGENERY (v této době rozvázání smlouvy s projektem W.B feat. Adventure team) se zpěvačka, textařka a tanečnice ukryla do soukromí spolu s bývalým členem projectu AGENERY Pavlem Pickou a nebylo již o ní slyšet.

Z informací o ní máme, že zpěvačka byla psychicky tyranizována tímto mužem a po velikých komplikacích r.2005 vztah byl definitivně ukončen a zpěvačka se vrací na hudební scénu spolu s novým pseudonymem a to ALAREGNIS, novou image a energii. O tom napovídá obrovský hit převážně v cizích zemích It´s the dreams (2005), The light (2006), The last unicorn (2007).

Dne 19.5.2006 se zpěvačka provdala za p. Martina Krajňáka a 7.1.2008 se jí narodila dcera Sofie.