zavřít
Upravit životopis

Životopis

Alex Max Band se narodil 8.6.1981 v Los Angeles, Kalifornie, USA, ve znamení blíženců. V roce 2001 založil se svými parťáky kapelu s názvem ,,The Calling" a je jejím hlavním zpěvákem a kytaristou.

Studoval na Oakwood High School, kterou v 10. ročníku přerušil a studoval doma, avšak na školu se poté opět vrátil. Jeho otec Charles Band a jeho dědeček Albert Band jsou filmoví režiséři Shadow Entertainment. Když bylo Alexovi 8 let, tak se jeho rodiče rozvedli, má 2 nevlastní bratry a jednu nevlastní sestru. Alex je poloviční žid a jeho rodina vlastní zámek v Itálii.

Alex má po těle jizvy - nejviditelnější je na jeho tváři (pod levým okem), která byla způsobena psím kousnutím během Vánoc 1989. Také má jizvy na zádech a rukou, které si způsobil při jízdě na skútru.

Tento hnědovlasý kluk přebarvený na blond je prý posedlý vším, co je Ferrari. Ale svoje Ferrari Modena 360 v červené barvě a Ducati 998 taktéž v červené prodal a koupil si černé Lamborghini. Jeho první auto bylo Ranger Rover.

Jeho nejoblíbenější barvou je zelená a červená a miluje pizzu a sushi.

25.7. 2005 se oženil s herečkou Jennifer Sky. Obřad se konal na Floridě. Dlouho jim však tento sňatek nevydržel, roku 2009 se rozvedli.

Mohli by vás také zajímat…