zavřít
Upravit životopis

Životopis

Alina Pascau se stala modelkou téměř přes noc. Měří 176cm a váží 59kg. Její míry:86-61-86. Má dlouhé hnědé vlasy,zelené oči. Její vzhled okamžitě zaujal.

V r.1998 vyhrála Elite Model Look což jí jako modelce pomohlo dostat se na celosvětovou úroveň. Procestovala celý svět,fotila pro Vogue,Harper’s Bazaar,Elle,Cosmopolitan,Victoria's Secret,Glamour,Arden B,Avon,Diesel Style Lab,GAP,No Stress,Pepe Jeans nebo dokonce Victoria's Secret s nejlepšími celosvětovými fotografy.Následně si splnila i svůj druhý,do té doby dosud nenaplněný sen-kariéru zpěvačky.

Sen by se jí ovšem patrně nesplnil,kdyby jeden kamarád z dětství,mimochodem jedna z Rumunských pop star,nenavrhla zazpívat si píseň právě s ní-Alinou. Tento její první hit vzbudil pozornost především v Los Angeles a hlavně si jí všiml Rumunský producent Rad,který na ni upozornil Bretta Ratnera.Toho velice zaujal její talent a Alina si zazpívala píseň k filmu “Rush Hour 3”.Ohromený Ratner podepsal s Alinou smlouvu a ta začala spolupracovat s Radem...tak vzniklo její první Cd(Everybody Wants Me).Stylisticky album spadá do Reggae.
pozn.První song na tomto albu je přezpívaná verze známého hitu Dragostea Din Tei od O-Zone