zavřít
Upravit životopis

Životopis

Ancilla Tilia, narozena za slunečného večera v roce 1985 kolem 6. hodiny jako blonďaté modrooké děvčátko. Na rozdíl od mnoha kamarádek, které chtěly být jako princezna nebo supermodelka či rocková hvězda, měla velké srdce pro zvířata a chtěla se stát veterinární lékařkou. Samozřejmě, tato práce by vyžadovala několik let na vysoké škole, takže na střední škole si přivydělávala jako prodavačka.

Později si zpestřila brigádničení jako servírka v restauraci s tématem 50. let. Bylo to velmi poučné a hodně legrace. Právě na tomto místě si jí všiml fotograf ze známého časopisu a zeptal se, zda by pózovala pro hlavní stránku. Po důkladném zvážení se rozhodla pro focení s myšlenkou, že nemá co ztratit.

Focení se ukázalo být tak zábavné! Poté přišly další nabídky na focení, mezi mini nechyběl ani časopis Playboy. K jejímu překvapení zjistila, že jde o nejprodávanějším holandský Playboy v historii. Tak začala její cesta profesionální modelky.

Po založení vlastní webovky se ubírá svým směrem modelingu tak, jak se jí to líbí a jak jí to vyhovuje, především je známá pro svůj glamour a latex styl.

Momentálně se tedy sen o veterinářce odsouvá do budoucnosti, až ji přestane bavit práce modelky.