zavřít
Upravit životopis

Životopis

Andrea chodí do divadelního kroužku od svých 3,5 let. Chodila do Lidové školy umění obor - flétna. Také závodně dělala dost náročný sport- krasobruslení. Ukázala, že je bojovnice a na Poháru ČKS 2004 získala 3.místo v ČR ve své kategorii. Když v 8. letech musela ze zdravotních důvodů opustit oblíbený sport, začala se intenzivně věnovat divadlu a herectví. K natáčení se dostala už v 7 letech. Pak přišel dabing. Za dobu své krátké kariéry má už velké zkušenosti.

V současné době navštěvuje CHŠ a chodí do herecké školy Rozity Erbanové, která poskytuje i soukromé hodiny. Od malička navštěvovala divadlo Radar.

Hrála v pořadech pro ČT: Diktát; Kabaret; Hřiště č.7. Natočila publicistický film pro ČT: Rodina, škola a já. Hrála ve filmu Bestiář, mihla se v seriálu Redakce a teď se objevuje na obrazovce ČT 1, každé pondělí v novém seriálu Vyprávěj. Zde hraje Zuzku Dvořákovou, sestru Karla Dvořáka (Roman Vojtek) a dceru Josefa a Jany Dvořákových (Svatopluk Skopal a Veronika Freimanová). A také po boku svérázné babi Běty (Nina Divíšková).

Dabuje pro ČT a HBO, můžete ji slyšet v animovaném filmu Dobrodružná plavba.
Do rádia nahrála: Hypernova (2005), Vánoční rádio (2008), Volby do Europarlamentu (2009).
Spot pro TV Nova: Jste naše hvězdy. Reklamy ve kterých jste ji mohli vidět: Sony Wega, Český Telekom, Kinder, Hypernova, Monopoly, Dr.Oetker, Vitana Pizza, Allianz, U:FON, Škoda Oktavia, Aktivia, O2 Neon a jiné.

Hrála ve filmu Bestiář a momentálně ji můžeme vídat v seriálu Vyprávěj jako Zuzanu Dvořákovou.
V současnou dobu navštěvuje CHŠ a chodí do herecké školy Rozity Erbenové, která poskytuje i soukromé hodiny. Od malička navštěvovala divadlo Radar. Závodně dělala krasobruslení a na Poháru ČKS 2004 obsadila 3.místo v kategorii nováčci.
Hrála v pořadech pro ČT: Diktát; Kabaret; Hříště č.7. Natočila publicistický film pro ČT: Rodina, škola a já.

Pro TV Nova spot: Jste naše hvězdy.
Dabing: pro ČT a HBO, animovaný film Dobrodružná plavba.
Do rádia nahrála: Hypernova (2005)Vánoční rádio (2008), Volby do Europarlamentu (2009).
Reklamy ve kterých účinkovala: Sony Wega, Český Telekom, Kinder, Hypernova – Hračky, Monopoly, Dr.Oeteker, Vitana Pizza, Allianz, U:FON, Škoda Oktavia, O2 Neon a td.

Mohli by vás také zajímat…