zavřít
Upravit životopis

Životopis

Angelica Joyce Mandy se narodila v srpnu 1992 Vendy Mandy a Robertu Ogilvie v její rodném městě Bath,Anglie. Angelica má nevlastní sestru Jesse Mandy. Má dvě sestřenice Iris Andrews a Gabriel Andrews. Maia Richmond a Jessie Good jsou dvě dobré kamarádky její rodiny. Angelica má tmavší blond vlasy a šedo-zelené oči. Většinou nosí kontaktní čočky,proto má rozdílnou barvu očí na mnoha obrázcích. Její premiéra jako herečky začala ve filmu Vanity Fair (Jarmark Marnosti) 2004 když jí bylo 12 let. Hrála podobu Reese Witherspoons v mladé versi, mladou Rebeccu (Becky) Sharp. Becky Sharp je hlavní role ve filmu.

Angelica je mnohem více slavná roli ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár 2005, kde hraje Gabriellu Delacour, mladší sestru Fleur Delacour, která je šampionkou tří kouzelníku z French Beauxbatons Academy. Gabriella má stříbřité blond vlasy a tmavě modré oči. Angelica se neobjevila v žádném jiném filmu než v těchhle dvou, ale plánuje si práci jako casting director.

Není moc vysoká. Angelica má mnoho přátel. Její nejlepší kamarádkou je Rebecca Tait, kterou nazývá Bee. Má kluka Huga Jenkins, který je stejně starý jako Angelica, ale chodí do King Edwards school. Angelica chodí do Royal High School v Bath s Bee a mnoha dalšími jejími přáteli. Bee je o rok starší, narodila se 11.listopadu 1991. Angelica chodila do Grittleton House School v roce 2007-08 a tento rok chodí do RHS. Před Grittleton chodila do Kingswood s Charlottou.

Angelicy oblíbená značka kosmetiky je Benefit, pro parfémy je to Chanel, pro oblečení je to TopShop a pro boty je to Office.

V roce 2007 byla v Disneylandu v Paříži s Charlottou Hecquet, v roce 2006 její nejlepší kamarádka, a byla v Londýně s Grace Symington a Rachel Scott.

V roce 2007 byla s u Bee v domě ve St.Tropez, a také byla na Reading Festival tento rok. S její rodinou také navštívila Glastonbury 2007.

Žijí v nádherném domě se soukromým bazénem a úžasným výhledem. Je fanynkou Nicole Kidman,Paris Hilton a Kate Moss .

Jejími oblíbenými filmy jsou Kidulthood, Trainspotting, House of Wax, The Shining, The Texas Chainsaw Massacre, Edward Scissorhands, Pulp Fiction, Harold and Kumar Get The Munchies, Garden State, D- onnie Darko, Thirteen, Monster, Anchorman, Mean Girls, American Beauty, Cruel Intentions, and The Girl Next Door.

Mohli by vás také zajímat…