zavřít
Upravit životopis

Životopis

Rusky: Анна Григорьевна Семенович. Celým jménem Anna Grigorievna Semenovich. Narodila se 1.3.1980 v Moskvě.

Po absolvování střední školy nastoupila na sportovní akademii v Moskvě. Poprvé vstoupila na led ve věku tří let a dostala se až mezi nejlepší ruské krasobruslařky. Ve svých 21 letech vícenásobná medalistka mnoha mezinárodních soutěží a mistryně Ruska ve dvojici utrpěla zranění, které ji přinutilo sportovní kariéru ukončit.

Po ukončení kariéry se z USA přestěhovala zpět do Ruska kde pracovala jako sportovní komentátorka a příležitostná herečka. Zároveň se stala zpěvačkou skupiny Charlieho andílci, která i přes velký ohlas byla nakonec rozpuštěna kvůli nedostatku financí. Nyní se plně věnuje kariéře herečky a modelky.

V letech 2004-2007 byla členkou ruské skupinu Blestyashie. Zde vydala alba Apelsinovij raj a Vostocnye skazki. Zde se objevila v klipech např. Apelsinovij raj, Belle, Agent 007, Vostocnye skazki, Brat moj desatnik, Nvogodnjaja piesna, Vinokur, Leto, Kapitan dalnaja plavnaja, palmy parami, Armenskye skazki. V roce 2008 vydala svoje vlastní první album "Služi", které obsahuje hit Na morya, který nazpívala s Arashem. Dále v roce 2008 hrála jednu z hlavních rolích v ruském filmu Gitler kaput!. V roce 2009 se zůčastnila Eurovision Song Contest.

Mohli by vás také zajímat…