zavřít
Upravit životopis

Životopis

Anna Maria Carolina Sundstrand je švédskou zpěvačkou a modelkou. Byla původní členkou skupiny Play už od vytvoření roku 2000 až do jeho konce roku 2004. Anna byla vybraná Lailou Bagge, která vlastní taneční studio ve Švédsku a ke které se Anna zapsala do kurzu. Anna je příbuzná se švédskou herečkou Gretou Garbo.

Až do příchodu Janet Leone (poté co odešla Faye Hamlin), byla Anna nejmladší členkou skupiny Play. Po rozpadu skupiny Play, začala Anna dělat kariéru modelky, podepsala smlouvu s Model Management Group, sídlící v New York City (stejná agentura, se kterou podepsala smlouvu i Rosie Munter). Pózovala pro kalendář 2006, prodávaný především publiku skupiny Play.

Dodatečně začala sólove zpívat. Několikrát to zkoušela s Chrisem Trousdalem, dříve také se členy skupiny Dream Street. Její debutové album vyšlo roku 2006. Anna často zpívala linie melodií v písních skupiny Play, ale někdy taky zpívala vysoké tóny. Opravdu dobrý výkon vydala v písni Don't Stop the Music na albu Don't Stop the Music, zpívala vysoké tóny zatímco její kolegyně, členka Play Rosie Munter zpívala její sólo.


Mohli by vás také zajímat…