zavřít
Upravit životopis

Životopis

DĚTSTVÍ A RODINA:
Její celé jméno Beatrice Annika Miller (um. jméno Bea Miller) a narodila se 7. 2. 1999 v New Yorku, vyrostla v Brooklynu a později žila v Maplewoodu v New Jersey. Její rodina se skládá z její biologické matky Kimberly Miller, její nevlastní matky (ex-přítelkyně Kim) Hilery Kipnis, se kterou se teď nestýká, a dvojčat-nevlastních sester, adoptovaných z Vietnamu, Esther a Georgii. Jako malá hrála menší role v pár filmech (Mary and Martha, Officer Down, Too Big To Fail, Báječný svět shopaholiků, Tell-Tale, Hens and Chicks, Yes Virginia, Lifted) a dabovala nějaké postavy v animácích (v Době ledové 3, a Molly v Toy Story 3).

ZAČÁTEK PĚVECKÉ KARIÉRY:
Od malička milovala zpěv a v roce 2012 se rozhodla jít do amerického x factoru. V něm se umístila na 9. místě, po vypadnutí podepsala smlouvu se Syco Music a Hollywood Records, přestěhovala se s mamkou Hilery do LA a začala pracovat na albu. V průběhu nahrávání také nahrála audioknihu knihy Deep Blue.

PRVNÍ HUDBA
22. 4. 2014 vypustila na iTunes své debutové EP zvané ‚Young Blood‘ podle stejnojmenného hitu. Na desce se objevily 4 písně, které později byly i na jejím debutovém albu. S vydáním EP začala propagace singlu Young Blood v rádiích, vystupování na menších festivalech a pokračovala příprava debutového alba.
V říjnu 2014 byla předskokankou několika koncertů Demi Lovato, poté s ní na jednom koncertu zazpívala Demiin hit 'Give Your Heart a Break'.
V létě 2015 předskakovala na Summer Reflection Tour pro Fifth Harmony, kde začínala zpívat písničky ze svého přicházejícího alba a 24. 7. vydala své debutové album ‚Not An Apology‘, které se dostalo na 2. příčku ve všech albumen na iTunes a na 1. místo v popových albumech. Pokračovala v tour a po ní začala pracovat na druhém studiovém albu, mezitím navštěvovala rádia a propagovala svou hudbu.
Zbytek roku 2015 a začátek r. 2016 pracovala na nových písních (v mezičase se objevily pochybnosti o poctivosti její mamky Hilery, Bea se domnívá, že Beu jen využívá pro peníze, tvrdila jí že si nic nemůžou dovolit a nepovolila Bei ani poslat nějaké peníze domů mamce a sestrám. Proto se ke konci roku 2015 odstěhovala zpět do Maplewoodu a od té doby se s Hilery nestýká) a v dubnu nastoupila jako předskokan před Selenu Gomez na jejím Revival tour. Předskakovala asi měsíc a půl.
Píše se 1. Srpen 2016 a právě čekáme na její 3. oficiální videoklip k jejímu singlu ‚Yes Girl‘, zatím jediné ochutnávky z nového alba. Album by snad mělo vyjít do konce roku a následovat by měla její první vlastní tour.

OCENĚNÍ
V roce 2015 získala ocenění Radio Disney Music Awards za svůj hit ‚Young Blood‘ a jeden surfboard za výhru své kategorie ‚Next Big Thing‘ na Teen Choice Awards. V roce 2016 byla nominována na Breakout Artist, ale bohužel nevyhrála.

VZTAHY:
Od 28. 4. 2015 chodila s Jacobem Whitesidesem. Byli spolu přesně 13 měsíců, na konci května 2016 se ale rozešli. Znovu se scházet začali na podzim roku 2016 a do roku 2017 vstoupili ruku v ruce znovu jako pár, bohužel od února spolu znovu nejsou a vypadá to, že se nerozešli v zrovna v přátelství.

V průběhu celého roku 2017 bude probíhat její hudební projekt, který je dělen na 3 kapitoly:
chapter one: blue vyšla 24. 2. 2017 a jsou na ní singl song like you a písně burning bridges a i can't breathe
chapter two: red vyjde 4. 5. 2017 a bude obsahovat tři písně včetně songu jménem Warmer.
chapter three: yellow vyjde 18. 8. 2017 a bude obsahovat tři písně, z nichž na jedné se objeví její úplně první featuring, o který se postará zatím neuvedený rapper.
Celý projekt vyvrcholí v listopadu, kdy vyjdou všechny tyto kapitoly spolu s prologem ve tvaru singlu Yes Girl a další tři písně, což bude tvořit celý její druhý studiový album.

Mohli by vás také zajímat…