zavřít
Upravit životopis

Životopis

Ben Barnes studoval Kingston University a byl členem Národního divadla Hudební mládeže. Zde hrál ve hře "The History Boys", kde ztvárnil Dakina. Tuto smlouvu však přerušil, když mu byla nabídnuta role Prince Kaspiana v pokračování vele úspěšného filmu "Letopisy Narnie: Princ Kaspian". Tato role mu udělala průlom do světa showbysnisu. Mohli jsme ho vidět ve filmu "Hvězdný prach", kde si zahrál mladého Dunstana Thorna. Můžeme ho také vidět ve filmech: "Bigga Than Ben", "Letopisy Narnie: Plavba Jitřního Poutníka", "Easy Virtue" a "Dorian Gray".

Ben je velmi talentovaný herec, jehož hvězda stoupá a můžeme od něj čekat velké věci!!

Zajímavosti:
Celé jméno: Benjamin Barnes
Zaměstnání rodičů: Otec psychiatr a matka terapeutka.
Má mladšího bratra Jacka, které mu je 23 let.
Umí hrát na piano a bicí.
Váha: 72 kg
Výška: 183 cm

Vyrůstal v jihozápadním Londýně a do dnes tam stále žije. Jeho první profesionální práce bylo hraní na bicí v "Bugsy Malone" ve West Endu, když mu bylo 16. Byl členem Národního divadla Hudební mládeže v letech 1997-2003.

Osobě říká, že má eklektický vkus v muzice (Beatles, Queen, Stevie Wonder a Donny Hathaway) a moderní (Arctic monkeys a Kanye West). Eklektický vkus má i ve filmech.

Ben chtěl být od svých 16-ti let hercem, ale na radu rodičů šel na Universitu v Kingstonu, studoval drama a je specializovaný na angličtinu v dětské literatuře.

Je vysoce kvalifikovaný v Barytonu, Jazzu, Drumsu, Singing Rock. Jeho oblíbené sporty jsou: košíková, kriket, plavání, tenis.

Mohli by vás také zajímat…