zavřít
Upravit životopis

Životopis

Benjamin Rojas Pessi je argentiským hercem, zpěvákem a modelem. Má tři starší sourozence, dva bratry a jednu sestru. Vystudoval gymnázium v La Plata, kde se věnoval rugby. Je fanouškem fotbalu a podporuje Club de Gimnasia y Esgrima La Plata. Mluví plynule španělsky a anglicky.

Po jistý čas chodil se svou hereckou kolegyní Camilou Bordonaba, se kterou se rozešel v roce 2004. Poté chodil s herečkou a modelkou Mariou Del Ceroo, ale rozešli se v roce 2008.

V Argentině vešel do světa šoubyznisu v roce 1998, když se představil jako jeden z herců v muzikálu Chiquititas (písně od ABBA). V muzikálu se objevoval do roku 2001. Po velkém úsěchu v muzikálu ho obsadili do stejné role ve filmu Chiquititas: Rincón de Luz, jež je z roku 2001. Mezi tím se objevil v několika telenovelách pro mládež.

V roce 2008 jej obsadil do svého filmu Kluge argentiský herec Alejandro Awada. Tentýž rok se objevuje ve filmu La leyenda poboku známého Pablo Raga.

Když v roce 2008 podepsal smlouvu s Argentiským Disney Chanel začíná natáčet seriál Jake and Blake. Protože tento projekt je zcela v angličtině, strávil 6 měsíců studováním v Kalifornii.

V roce 2002 vešel do světa hudby. Se svými kolegy z Chiquititas zakláda skupinu Erreway. Jejich skupina je velice populární v Latiské Americe, Španělsku, Evropě a Izraeli. Skupina vydává své první album Señales v roce 2002. Další album s názvem Tiempo vychází roku 2003. S albem Memoria, jež vydávají koncem roku 2003, dosáhnou platinové desky. V roce 2007 vydává skupina album Erreway presenta su caja recopilatoria, které obsahuje největší hity.

Benjamin se věnuje také hudbě sólově. Od roku 1998 až po rok 2006 vydává soundtrackové alba k filmům a seriálům.Jeho hudba je převážně pop rock, rock a pop.
Jako herec se věnuje divadlu od roku 1998. Filmu od roku 2001.
Svůj čas nejraději tráví se svými kamarády a sourozenci.

Mohli by vás také zajímat…