zavřít
Upravit životopis

Životopis

Benjamin Wadsworth se narodil v Houstonu v Texasu 8. listopadu 1999. Má anglický, mexický, indiánský, švédský, íránský a francouzský původ. Benjamin vyrostl se dvěma sourozenci - bratrem a sestrou.

Během studia začal působit v mnoha hereckých ateliérech v Houstonu a během krátké doby si vytvořil jméno nejen jako herec, ale také jako model a instagramová osobnost.

Jeho první vystoupení na obrazovce bylo v Toto je Houston v roce 2013. Následujícího roku se stal vyhledávaným v oboru poté, co byl v komediálním seriálu obsazen jako „Iggy“, Táta vs. Lad. V roce 2017 se Benjamin Wadsworth představil v závěrečné epizodě populární série MTV Teen Wolf s názvem „Vlci války“ jako Alec a jako Henry v epizodách jiné série Vpusť toho správného založený na stejnojmenném románu Johna Ajvide Lindqvisty. V roce 2018 hrál hlavní roli Marcus Lopez Arguello v řadě Syfy, Smrtící třída vytvořil Russo Brothers na základě grafický román stejného jména, který napsal Rick Remember. Film byl uveden 16. ledna 2019. Benjamin šel původně na konkurz role Billyho, ale nakonec získal roli Marca.

Benjamin chodí z herečkou Stellou Maeve, která je známá z mnoha filmů a seriálů. Dvojice spolu chodí již od roku 2019, kdy se také zasnoubili. Přestože je Benjamin o 10 let mladší, mají spolu již jedno dítě.

Zajímavosti:
Oblíbená barva Benjamina Wadswortha je černá.
Jeho koníčky jsou plavání, basketbal, hraní videoher a skateboarding.
Na jídlo si rád dá palačinky či kuřecí a sýrový burger.

Mohli by vás také zajímat…