zavřít
Upravit životopis

Životopis

Blake Jenner je americký herec a zpěvák.

Je známý jako vítěz druhé řady reality show The Glee Project, čímž získal možnost účinkovat v sedmi epizodách amerického muzikálového seriálu Glee.

Ve věku devíti let začal s psaním a herectvím a na střední škole se objevoval ve školních divadelních představeních. Také navštěvoval lekce herectví a pracoval v reklamách. Ve škole se také připojoval do několika sportů jako fotbal a wrestling.

Opustil své rodné město Miami na Floridě a přestěhoval se do Los Angeles, aby se mohl věnovat herecké kariéře. Nakonec získal malou roli v epizodě sitcomu Melissa & Joey.

Byl vybrán jako jeden ze čtrnácti soutěžících pro druhou sérii televizní reality show The Glee Project. Hlavní cenou reality show je vedlejší role v seriálu Glee po sedm epizod. Byl jedním ze tří finalistů a soutěž nakonec i vyhrál. Tvůrce seriálu Ryan Murphy vzkázal přes sociální síť Twitter, že role pro Jennera v seriálu je již napsaná. Poprvé se v seriálu objevil v pátém díle čtvrté série s názvem The Role You Were Born to Play, který se poprvé vysílal dne 8. listopadu 2012 a zahrál si roli fotbalisty Rydera Lynna, který se posléze i připojí ke sboru. Ryder je znám jako mladší verze Finna Hudsona.

Mohli by vás také zajímat…