zavřít
Upravit životopis

Životopis

Bridget Moynahan si kombinací krásy a talentu svými rolemi v prestižních filmech vydobyla pevné místo jedné z nejvyhledávanějších hereček Hollywoodu.

Moynahan byla nedávno k vidění ve filmu Ramona společnosti Fox po boku Johna Corbeta a Ginnifer Goodwin. Objevila se v celé řadě velice úspěšných filmů ve společnosti předních herců Hollywoodu. Zahrála si ve filmu Obchodník se smrtí s Nicolasem Cagem a Ethanem Hawkem a společně s Willem Smithem ve futuristickém hitu Já, robot. S Alem Pacinem a Collinem Ferrellem jsme ji mohli vidět v inteligentním thrilleru Test a s Benem Affleckem v politickém thrilleru Nejhorší obavy společnosti Paramount na motivy bestselleru Toma Clancyho.

Moynahan na sebe poprvé upozornila diváky ve filmu Divoké kočky společnosti Disney v produkci Jerryho Bruckheimera. Kromě toho se objevila v nezávislém filmu In the Weeds a ve snímku Lásce na stopě společnosti Miramax s Johnem Cusackem, ve filmu Neznámý s Gregem Kinnearem a Jimem Caviezelem, ve filmu Kořist, společně s Timem Robbinsem ve snímku Noise a také ve filmu Ta záležitost s Gray s Heather Graham a Sissy Spacek.

Na televizních obrazovkách si zahrála Carrieinu rivalku Natashu v obrovsky úspěšném televizním seriálu stanice HBO Sex ve městě. Kromě toho byla k vidění v poutavém dramatickém seriálu J. J. Abramse Six Degrees.

Monayhan účinkuje v novém seriálu stanice CBS s názvem Blue Bloods.

Mohli by vás také zajímat…