Rolando Maximiliano Martins Indi známý jako Bruno Martins Indi je nizozemský fotbalový obránce a reprezentant, který v současnosti působí v nizozemském klubu Feyenoord. Má nizozemské i portugalské občanství.Klubová kariéraMartins Indi prošel...

Klubová kariéra
Martins Indi prošel mládežnickou akademií Feyenoordu, do A-týmu se dostal v roce 2010.

Reprezentační kariéra
Díky dvojímu občanství si mohl vybrat, jakou zemi bude reprezentovat. Zvolil si Nizozemsko. Zúčastnil se Mistrovství světa hráčů do 17 let 2009 v Nigérii, kde mladí Nizozemci nepostoupili ze základní skupiny C. Martins Indi nastoupil pouze v jediném ze tří zápasů na turnaji, konkrétně 25. října proti Kolumbii (prohra 1:2, šel ze hřiště v 79. minutě). Hrál i na Mistrovství Evropy hráčů do 19 let 2010 ve Francii, kde Nizozemsko skončilo na posledním čtvrtém místě v základní skupině A.

V červnu 2013 byl nominován na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let konané v Izraeli. S týmem se dostal do semifinále, kde Nizozemsko vypadlo s Itálií po porážce 0:1.

V A-mužstvu Nizozemska debutoval 15. srpna 2012 pod trenérem Louisem van Gaalem v přátelském zápase s domácí Belgií. Nastoupil na hřiště ve druhém poločase, Nizozemci prohráli utkání 2:4. Své první reprezentační góly v A-týmu vstřelil v kvalifikaci na MS 2014 (po jednom góle 11. září 2012 proti domácímu Maďarsku - výhra 4:1, a 16. října 2012 proti domácímu Rumunsku - opět výhra 4:1). Těmito dvěma góly přispěl k postupu Nizozemska na mundial.