zavřít
Upravit životopis

Životopis

Camila Gonzales Sodi se narodila 14.května 1986 v Mexiko City. Je modelka a herečka. Je neteří slavné herečky a zpěvačky Thalii. K modelingu ji přivedla její matka Ernestina Sodi.

Svoji kariéru začala jako sedmnáctiletá v televizi a filmech. Poprvé se objevila v televizním seriálu Inocente de Ti. V devatenácti letech souhlasila s nafocením fotek pro populární mužský časopis.

Členové rodiny Camily Sodi jsou velmi známí lidé. Její maminka Ernestina je editor. Dědeček Ernesto Sodi Pallares byl doktor(kriminalista, vědec, soudní patolog) a její teta THALIA je velmi populární herečka a zpěvačka, která svojí sólovou kariéru započala v devadesátých letech(U nás ji můžete znát z telenovely Rosalinda).

Objevila se v také televizních seriálech: Lo que ne vio de premios(2005), Noche de Estrellas:Premios Juventud 2004(2004).

Při natáčení filmu El Búfalo de la Noche(2007) se seznámila s mexickým hercem Diegem Lunou(Hříšný tanec 2, Terminál), za kterého se provdala 4.února 2008 a to hlavně proto, že byla již ve třetím měsíci těhotenství. 12.srpna 2008 se Camile a Diegovi narodil syn Jeronimo.
1.července 2010 se tomu páru narodila dcerka. Dostala jméno Fiona po Diegově zemřelé matce.

Mohli by vás také zajímat…