zavřít
Upravit životopis

Životopis

Camille Cute, vlastním jménem Kamila Kubíková, se narodila v červenci roku 1991.Už jako malá se toužila stát modelkou.

Ve svých 15 letech se přihlásila do místní okresní soutěže "Dívka roku", a začala se věnovat modelingu. Svojí modelingovou kariéru naplno odstartovala ve svých 18 letech, začala se věnovat modelingu a fotomodelingu,objevila se v některých českých i zahraničních časopisech: Anglický Maxim, Autosport a Tuning, Tuning magazine...kvůli focení pro zahraniční Maxim ve svých 18 letech,dostala od produkce přezdívku "cute"kterou ji vymyslel sám fotograf,protože mu přišla roztomilá a velmi mladá,hlavně její roztomilý výraz a blond vlasy ji otevřeli dveře do dalších časopisů.

Zůčatnila se některých dalších soutěží Miss: Miss Léto 2009, Miss sexy prdelka 2010 kterou vyhrála,poté následovali soutěže Tuning Girl a IGirl ve kterých byla velmi úspěšná a stala se tváří Prague Car festivalu 2013/14.Odstoupila z finále soutěže Queen Beauty Universe 2017 z důvodu nepřiměřené smlouvy která se účastnicím Miss dává.

Vystudovala střední průmyslovou školu v Praze, obor podnikání. Momentálně nejvíce pracuje v zahraničí: focení do kalendářů, focení plavek a spodního prádla pro eshopy-Astratex.cz,Acorde.cz,Skandalmoda.cz,Soisbelle.fr,7rano.cz,chillycode.ny.....