zavřít
Upravit životopis

Životopis

Caprice Bourret se přestěhovala do Anglie, aby se stala modelkou. Tahle blonďatá sexbomba je jednou z nejvíce fotografovaných a obdivovaných žen na světě.

Předtím než se Caprice odstěhovala do Evropy se usadila v Long Beach v Kalifornii, kde si koupila dům. Její kariéra skutečně odstartovala až v Londýně první velkou zakázkou pro Pantene, Simpson's, Wonderbra, a Pizza Hut s Jonathanem Rossem. Dále pracovala pro Littlewoods, H&M, a Mark & Spencer.

Modeling je to pravé co dělá Caprice nejlépe. Objevila se v mnoha světových magazínech jako: Esquire, GQ, New Woman, Woman's Journal, You, Sunday Times Style, FHM a Attitude, Sunday Telegraph.

Její vzhled jí umožnil věnovat se nejenom kariéře modelky, ale později pronikla i do světa televize a filmu. Začala svou televizní kariéru jako host v Evropském MTV a v Monaco World Music Awards v roce 1997. Byla hostem v British National Television Awards v roce 1996, 1997 a v roce 1998. V USA se ukázala v show pro VH-1 a E! Entertainment

Později Caprice Bourret získala vlastní cestovní seriál nazvaný Caprice Travels, který se vysílal v pátek večer na ITV (vysílá se v Evropě a Jižní Africe). Další role byla v druhé sérii televizního seriálu "Friday Night's All Wright" v roce 1998 a 1999. Skutečný start její kariéry nastal ve filmu spolu s Gregem Wisem v komedii "Hospital" následovaný rolí v sitcomu pro ITV "Loved By You".

Kromě modellingu a herecké kariéry vydala svoje debutové hudební album "Oh Yeah".

Mohli by vás také zajímat…