zavřít
Upravit životopis

Životopis

Carrie Kirsten, vlastním jmeném Carly Kirstenová, se narodila 16.2.1998 v Praze v České Republice. Vystudovala základní školu a poté úspěšně vykonala přijímací zkoušky na prestižní pražské gymnázium. Po dvou letech se prý rozhodla specializovat a přestoupila na střední školu se zaměřením na marketing-managment, který plánuje studovat i na vysoké škole. Mluví plynule anglicky, později se začala učit i německy a pasivně studuje i další cizí jazyky.

V roce 2012 si založila blog, kde psala články týkající se jejího života a během velice krátké doby to mělo obrovský úspěch. Čtenáři postupem času začali požadovat i “články formou videa” (dnes již k nedohledání).

V roce 2014 se začala intenzivně věnovat natáčení videí na internetový server youtube.com. Během 1. roku nasbírala
20 000 odběratelů, za 2. rok celkem 100 000 odběratelů a nyní natáčí 5. rokem, kdy má necelých 340 000 odběratelů.

V roce 2016 byla jejím největším úspěchem píseň 'Irreplaceable', kterou sama napsala. Píseň sklidila TOP umístění, byla dlouho první na servrech jako je iTunes, Google play, Spotify, Deezer a na YouTube dosáhla přes 1,5 milionu shlédnutí. Tentýž rok byla v Czech Blog Awards umístěna v kategorii video-blogerka roku na 3. místě a časopis Forbes ji označil za jednu ze “77 nejvlivnějších Čechů na soc. sítích”.

Carly Kirstenová

22 let, modelka, podnikatelka, studentka, youtuberka, influencerka