zavřít
Upravit životopis

Životopis

Celým jménem Christopher Paul Massoglia (dříve známý jako Chris J. Kelly nebo Chris Kelly) se narodil 29.3.1992 v Minneapolis v Minesotě Christopherovi a Karen Massogliovým. Jeho otec pracuje jako chiropraktik, matka pracuje doma a jsou to oddaní křesťané. Chris je fanoušek křesťanské hudby protože jako menší nesměl doma poslouchat rap. Po matce zdědil nadprůměrnou inteligenci a díky tomu se již ve 13 letech přihlásil na univerzitu, kde navštěvoval kurzy psychologie, biblického studia, algebry a americké historie. Mimo to hrál na klavír, tancoval hip-hop, učil se džiu-džitsu a hrál basketbal.

Odmítá se přestěhovat do Hollywood, jelikož dává přednost domovu v Minneapolis.

Jeho první práce byly reklamy pro Target, Pepsi colu, Marshall Field's a Best Buy. V roce 2003 se objevil pod jménem "Chris Kelly" v známém seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (Law & Order: Criminal intent). Roku 2004 se objevil ve dvou epizodách v seriálu "Medical Investigation" a roku 2005 v úspěšném filmu "Wanter". O tři roky později začal používat své příjmení Massoglia.

Jeho nejvýznamější rolí je "Darren Shan" v novém (2009) filmu "Curque du Freek: Vampire asisstant". Premiéra tohoto filmu byla přesunuta z léta 2010 na říjen 2009 aby vydělával na Halloweenu.

Nyní připravuje 3D horor "The Hole" (2010) a film "Smrt a život Charlieho St. Clouda" (The Death and Life of Charlie St. Cloud), kde si zahraje bratra Zaca Efrona.

Mohli by vás také zajímat…