zavřít
Upravit životopis

Životopis

Daeg Faerch se narodil 27. září 1992 v Kanadě. Nejvíce se proslavil hlavně díky filmům Hallowen a Hancock, Již jako malý začal hrát Daeg v divadle a dostal se do takových her, jako je Čekání na Godota či Shakespearův Hamlet.

Divadlo ale není jeho jediným koníčkem. Ač je to v takovém věku téméř nemožné, hrál již ve více než osmdesáti, převážně krátkých, filmech. Dokonce už má i zkušenost s režírováním. K jeho debutu patří patnácti minutový film Duel, ke kterému si i sám zpracoval scénář a jak jinak, si v něm zahrál hlavní roli. Jak sám o filmečku říká, je to psychologický horor s prvky komediálního thrilleru. Děj je sice jednoduchý, dětský upír (Daeg Faerch) bojuje proti bandě pirátů, ale jak se sami můžete přesvědčit na youtube.com, trailer si zatím získává skvělé hodnocení.

Jako správný kluk i on chodí ke skautům, hraje na bubny a k tomu i na kytaru. Dále tancuje, a to převážně latinsko americké tance, konkrétně salsu a tango. A aby toho nebylo málo, plynně hovoří anglicky a francouzsky.
Na všech těchto koníčkách a dovednostech si staví kariéru a tak společně se svojí matkou otevřel internetový obchod daegfaerch.com, kde si můžete koupit vše, od rodinných fotografiích až po jeho rekvizity z filmů.

Potkáte li tedy člověka s blonďatým strašidelným klukem na tričku, jedná se nejspíše o jeho fanouška či samotného Daega.

Mohli by vás také zajímat…