zavřít
Upravit životopis

Životopis

Daiki Arioka je japonský zpěvák, herec, talent a člen J-popové skupiny Hey! Say! JUMP. Patří do agentury Johnny & Associates.

Dne 2. června 2003 byl přijat do Johnny & Associates jako nováček. Byl jako junior patřil do skupiny J. J. Express. Ještě předtím, než se přidal do Johnny & Associates, byl členem JUNES Project.

Když Daikimu bylo čtrnáct (2005), hrál Toru Sonobeho v dramatu Engine společně s tehdejším členem J. J. Express Jútoem Nakadžimou.
Dne 3. dubna 2007 se přidal do skupiny Hey! Say! 7 (dočasná skupina), společně s Jújou Takakim, Rjósukem Jamadou, Jútoem Nakadžimou a Júrim Činenem, začínajícím veřejným vystoupením u KAT-TUN koncertu 2007 Cartoon KAT-TUN II You.

Dne 21. září 2007 se stal členem skupiny Hey! Say! JUMP.

V říjnu 2008 dostal roli v drama Sensei wa Erait! (překl.: Učitel je skvělý!) společně s členy Hey! Say! JUMP Jútoem Nakadžimou, Rjósukem Jamadou a Júrim Činenem.

Téhož roku dostal další roli v seriálu Scrap Teacher (překl.: Kousek učitele: Znovunarození učitele) jako Irie Sugizó (入江 杉蔵). Byli tam ti samí členové jako v Sensei wa Erai! (Učitel je skvělý!).

Daiki Arioka

26 let, zpěvák, tanečník

Mohli by vás také zajímat…