Daniel Bartl je český fotbalový záložník, od ledna 2014 hraje v FK Mladá Boleslav.Jeho otcem je Jiří Bartl, ligový šampion s Vítkovicemi z roku 1986.Klubová kariéraSvoji fotbalovou kariéru začal v Baníku Ostrava, jehož je odchovancem. Za Baník...

Životopis

Daniel Bartl je český fotbalový záložník, od ledna 2014 hraje v FK Mladá Boleslav.

Jeho otcem je Jiří Bartl, ligový šampion s Vítkovicemi z roku 1986.

Klubová kariéra
Svoji fotbalovou kariéru začal v Baníku Ostrava, jehož je odchovancem. Za Baník odehrál pouze jeden ligový zápas. Na podzim 2010 hostoval v Čáslavi, na jaře 2011 v Hlučíně. V červenci 2011 přestoupil do Viktorie Žižkov a v lednu 2014 do Mladé Boleslavi.

S Boleslaví se představil ve 2. předkole Evropské ligy UEFA 2014/15 proti bosenskému týmu NK Široki Brijeg. V úvodním domácím střetnutí 17. července 2014 (výhra 2:1) šel na hřiště v 75. minutě a o minutu později připravil Michalu Ďurišovi vítězný gól.