I přesto že nepochází z tradiční cirkusové rodiny, v roce 2005 ve svých 11 letech založil cirkus, stal se nejmladším cirkusovým principálem a celé své dětství zasvětil tréninku. Svůj "podnik" rozvinul až do dnešní podoby, kdy s ním...

Životopis

I přesto že nepochází z tradiční cirkusové rodiny, v roce 2005 ve svých 11 letech založil cirkus, stal se nejmladším cirkusovým principálem a celé své dětství zasvětil tréninku. Svůj "podnik" rozvinul až do dnešní podoby, kdy s ním cestuje napříč celou republikou, dnes už s profesionálním vybavením a pod názvem Umělecká agentura Cirkus Mini. Ročně jeho představení shlédnou tisíce dětí po školách a školkách v celé republice.

David každoročně pořádá charitativní akce pro děti z Kojeneckého ústavu v Mostě. Za sebou má i charitativní akce pro mentálně postižené osoby, pro Linku duševní tísně a pro nemocného koně Kida. Cirkusovému umění a vystupování pro děti se věnuje již 10 let. V manéži "Cirkusu Mini" ho můžou návštěvníci vidět jak v roli kouzelníka a artisty, tak i v roli akrobata na pohyblivých válečích a žongléra s ohněm a noži.