zavřít
Upravit životopis

Životopis

Diana poprvé začala s tancem ve třech letech, kdy byla přijata do taneční přípravky Taneční konzervatoře. O tři roky později začala chodit na balet do soukromé baletní školy Pirueta a další rok byla vybraná do baletní přípravky Národního divadla. Obě školy navštěvovala současně, v šesti letech tančila v baletu Šípková Ruženka (roli malé Růženky), v baletních představeních Popelka, Šeherezáda a Broučci. Účinkovala s taneční skupinou Uno v pořadu Abeceda hvězd na ČT a mohli jste o ní vidět reportáž Malá baletka v pořadu Extra na Primě nebo v reklamách, např. Dobrá voda nebo Mountfield.

15.1.2009 úspěšně prošla talentovými zkouškami na Taneční konzervatoři v Praze, kde navštěvuje druhý ročník ročník.

Od června 2008 do července 2009 byla členkou skupiny 5angels. S touto skupinou absolvovala spousty koncertů a vystoupení po celé ČR, natočila CD "5angels", klip k písni Ples Démonů, objevila se dvakrát v pořadu Inbox na Očku a několikrát v české i slovenské televizi. Velkým úspěchem byl jejich samostatný koncert v pražské Lucerně s hostem Danielem Nekonečným a vlastní muzikálová show "Tajemství 5 andělů".

Po odchodu z 5angels se na několik měsíců objevila v Kids Dalmateens
, odkud po vnitřních neshodách ve skupině odchází spolu s Bárou a Denčou a brzy zakládají novou skupinu Dont Be Dolls.
S DBD už mají za sebou mnoho vystoupení a před sebou ještě ví, čeká je vystoupení v tv a premiera videoklipu na singl Dont Be Doll.