zavřít
Upravit životopis

Životopis

Michal Poncar zacal pod jménem DJ Face hrát v roce 1993 a tenkrát to byly jen vesnické diskotéky kousek za Prahou.

Jako aktivní posluchac Rádia 1 se seznamuje s Bélou Némeshegyim a pro jeho server Parenište brzy píše recenze pod pseudonymem Myclick. V roce 1999 prispívá pres Honzu Babku, tehdejšího šéfredaktora casopisu Tripmag, recenzemi na nové desky i sem a o rok pozdeji mu Mellow s Danem Kafkou po práci pro server Trance.cz nabízejí spolupráci na Techno.cz.

Po recenzích s neuveritelnými trinácti tisíci znaky ho aktuálne baví psaní opet rozsáhlých reportu z navštívených akcí, pripravuje pro tento web novinky ze sveta tanecní hudby a zverejnuje sety zacínajících DJs. Od zacátku roku 2004 do února roku 2008 dvakrát týdne vysílal na internetovém Radiu Akropolis a sice porady Techno.cz na Radiu Akroplis a Techno.cz In Da Mix, do nichž si zval na rozhovor známé i neznámé DJe bez ohledu na styl, kterí prímo ve studiu následne míchali své hodinové sety. Jeho krevní skupinou byl vždycky house ve všech jeho fuzích, ale na prelomu roku 2001 a 2002 dochází k zásadní zmene. Tehdy ho oslovuje hrác na kytaru Lucas Ross, Mataro si kupuje elektronické perkuse a projekt Face 2 Face dostává hrubé obrysy a každé vystoupení je s jinými hosty a s jiným repertoárem.

S kombinací desek a živých nástroju se petice Face 2 Face ukázala kromě malých klubu i na festivalech Sázava Fest, Creamfields a nekolikrát také v Roxy. Samotného DJe Face aktuálne baví predevším dubby house a nu disco a ideální výkladní skríní mu tak je rezidentní noc na Houseboatu U Bukanýra. Spolecné back 2 back sety dlouhých stopáží s plzenským DJem Diomem ho neskutecne nabíjí energií a takto spolu se za gramofony predstavili v roce 2007 také v nemeckém Friedrichshafenu a zkraje léta roku 2008 v klubu One Happy Cloud v Aténách.

Od začátku roku 2010 si ho můžete naladit každou středeční noc na notoricky známé frekvenci 91,9 MHz, která už po 20 let patří Radiu 1. On a FlyBoyEda jsou po šest hodin vašimi průvodci éterem pod hlavičkou pořadu Fluffy Clouds a následný tracklist obsahuje šedesát položek nejen z oblasti house music, najdete tu i styly jako drum´n´bass, dubstep, future garage, autonomic, trip hop a další...

Od dubna roku 2010 je zároveň šéfredaktorem serveru Techno.cz a každý den se stará především o to, aby před novinkami z oblasti taneční muziky neměli čtenáři důvod uhnout pohledem.

DJ Face

dj