zavřít
Upravit životopis

Životopis

Na scéně od roku 2002, dj, producent, remixér a majitel předního českého house labelu Phunk Jamz Recordings. Specialista na funky, house, nu-disco, tech-funk a techno. DJ s osobitým stylem mixování, který nepodléhá trendům a jde si svojí vlastní cestou. Během hodinového setu dokáže vystřídat běžně 30 tracků, ovládá mixování jak z gramofonů, tak z CDs nebo hudebních software. DJ TZÉSAR patří mezi multi-žánrové djs, v jeho setech můžete slyšet energický hudební cocktail s výraznou housovou složkou, doplněný o nejrůznější samply a scratche.

Za posledních 12 let působil také jako promotér, v roce 2008 uspořádal největší síť warm up parties v historii ČR k festivalu Summer Of Love, která čítala přes 20 zastávek. Vystupoval po boku zahraničních djs (Afrika Islam, The Phantoms Revenge, Space Djz, Scan X, Eric Sneo atd.) v desítkách klubech po celé republice (Roxy Praha, Mecca Praha, Phenomen Praha, Ateliér Praha, Calabria Palace Plzeň, L-klub Pardubice, Bobycentrum Brno a spousty dalších). Podílel se na produkci hudebních klubů v různých koutech republiky, pracoval také jako redaktor časopisu o taneční hudbě XMAG. Před 2 lety založil label Phunk Jamz Recordings (PJR); jediný label v České republice zaměřující se na nekomerční house a funky. Na labelu PJR vydal muziku producentů z Ameriky, Kanady, UK, Francie a dalších evropských zemí. Singly labelu Phunk Jamz Recordings se pravidelně objevují v top 10 download charts na nejrůznějších světových serverech s muzikou (Traxsource, iTunes, DJshop, trackitdown, Satelitte, Stompy atd.).

Během 2 let se Phunk Jamz Recordings stalo nejúspěšnějším a nejprodávanějším labelem s house muzikou v ČR, server Beatport vybral v období jaro-podzim 2013 hned 6x PJR releasů jako to nejlepší, co vychází v aktuální house music. TZESAR má na svém kontě kolem 50ti oficiálně vydaných singlů, jeho muziku zařazují do svých vysílání FM rádia v Americe, UK, Evropě nebo Rusku. Spolupracuje s americkými producenty a vydává produkci také na labelech v USA, UK, Německu atd.

DJ TZESAR

producent, dj, remixér