zavřít
Upravit životopis

Životopis

Earnest Valentino se narodil v říjnu roku 1965 na Floridě.
Michael Jackson ho očaroval už v 8 letech. Jednou ho jeho kamarád přivedl na koncert Jacksona, poté začal tančit jako Michael Jackson. Asi v 8 letech vyhrál v soutěži talentů a tanečníků.
V roce 1978 Earnest a jeho tři přátelé vytvořili skupinu "Jacksons". Pak se vydávali na show po celé Floridě a to s velkým úspěchem.
Ovšem Earnestova rodina nepodpořila jeho snahu. Jeho otec si myslel, že doublerství a show-business nejsou moc přijatelné zaměstnání. Jeho matka ho odmítala odvážet na jeho vystoupení, ale on šel buď pěšky nebo jel stopem.
Každý den po škole zkoušel ve svém pokoji až do noci, čímž doháněl svou matku k šílenství. Na začátku roku 1986 se skupina rozpadá a on se stěhuje do New Yorku a vydává se na sólovou kariéru.
Působil jako producent a choreograf, ale to byl jen začátek jeho kariéry.
Četné televizní vystoupení, Galas, firemní akce, reklamní smlouvy stejně jako oficiální propagační akce pro Michaelaa Jacksona na evropském turné, tohle všechno bylo ku prospěchu tomu, aby se později stal oficiálním zástupcem pana Jacksona v licenční společnosti roku 1997.
Earnest Valentino v roce 2002 vystoupil na "Killer Thriller-Party" v Londýně / Equinox. Michael Jackson se osobně zúčastnil a sledoval a vysoce ceněné 45-minutové show, pak objal Earnesta na jevišti a řekl: " Jsi skvělý " před křičícími fanoušky z celého světa.

Valentino Johnson

52 let, herec, tanečník, imitátor

Mohli by vás také zajímat…