zavřít
Upravit životopis

Životopis

Elizabeth Hilton, celým jménem Elizabeth Ramona Harmer - Hilton, se narodina 20. října 1991 v New - Yorku jako sestřenice slavnější Paris Hilton. Mezi její záliby patří již od dětství zpěv a hodiny herectví. Matka Joyce Harmer - Hilton ji proto přihlásila na soutěž: Apollo Amateur.
Zde měla Elizabeth veliký úspěch a proto se již od 11-ti let věnovala tomuto koníčku (zpěvu) i nadále.

Dále se projevil její herecký talent ještě více než zpěv a bylo ji doporučeno být herečkou, ale Elizabeth se rozhodla toto smíchat dohromady a již v 15-ti letech hrála v divadle muzikál pro milovníky zmrzliny: WE ALL SCREAM 4 ICE CREAM (Všichni jdeme po zmrzlině), který měl premiéru pouze v některých státech USA. Zahrála si v něm spolu s hvězdami : Kylie Minogue,Minnie Driver,Annie Jayden Parker,Kristie Londas, Filiph Trump,Angelina Marteen atd... Po vydání soundtracku k tomuto muzikálu bylo o Elizabeth dost slyšet, ale její písničky se bohužel nedostaly za hranici USA. V únoru roku 2007 přišla pořádná pecka,DEMO album Elizabeth s názvem " That´s me" s autorskými texty ve stylu původních desek Britney Spears (klasický popík a jedna balada). Od té doby se snaží uspět na cestě showbussinesu, napsala knihu s názvem:
I've Got You Under My Skin (Cítím tě i pod kůží). Ale tato kniha se moc neujala a Elizabeth na chvíli vzdala svůj boj. Když ji oslovil Martin Rosner Jackson, že by s ní chtěl natočit desku, Elizabeth to vzala.