zavřít
Upravit životopis

Životopis

"Štěstí má smysl jedině tehdy, pokud se o něj máte s kým podělit". To je motto americké topmodelky s uhrančivým pohledem, Emily DiDonato. Vyrostla v severní části New Yorku. Jak namícháte originální koktejl její fyzické krásy? Emily má irských předků, a její prarodiče jsou Italové, kteří později imigrovali do Ameriky.

Během střední školy, kdy většina jejích spolužaček řešila ten nejvhodnější odstín laku na nehty, hrávala basketbal, fotbal, hokej a dokonce byla i členkou lakrosových týmu.

Po skončení střední školy ji rodina a přátelé podporovaly v tom, aby obrátila módní svět vzhůru nohama. Přestože žije v centru módního dění, sní o tom, že jednou si koupí dům ve slunné Kalifornii. "Klíma a pláž - kdo by tam nechtěl bydlet? Sní o tom každý. Tedy, skoro každý". Její rodiče ji odmalička brávali na různé výlety. Turistika, rybolov a kempování jí vůbec nebyly cizí.

Emily se netají láskou k suši, které jí každý den! Co je však její skutečnou vášní? Je posedlá zeleným čajem. Vždy, když se ráno probudí, vypije ho.

Emily je magická. Připomíná hvězdu třicátých let, která si jen tak odskočila na výlet do 21. století. Dokud je na tomto výletě, módní designéři dělají všechno možné pro to, aby ji získali do svých kampaní a na stránky prestižních módních magazínů - Elle, Harper 'Bazaar, Marie Claire, Vogue, Numéro, Madame Figaro apod..

Její smyslná tvář vám je určitě známá z reklamy pro kosmetickou velmoc Maybelline New York, která trefila do černého, když se rozhodla vsadit na spolupráci s Emily. Objevila se také v kampaních pro Just Cavalli, Aldo, Juicy Couture, Lindex, Miu Miu, Giorgio Armani, Ralph Lauren, Guess či Victoria Secret. V roce 2013 fotila pro pánský měsíčník Sports Illustrated. Záběry vznikaly v horké Namibii.