zavřít
Upravit životopis

Životopis

Eva Fiderická se narodila v Senici kde začala v 8 letech navštěvovat taneční školu. Tanec ji natolik uchvátil, že hned po gymnáziu které vystudovala s vyznamenáním nastoupila ve svých 18 letech již jako lektorka tance. Ve svých 18 letech dostala nabídku od rakouské jedné modelingové agentury a tím se začala její kariéra ubírat směrem k modelingu. Díky svému neuvěřitelnému talentu a lásce k tanci se ji podařilo během pár let prosadit v zahraničí a Eva začala být známou tváří na přehlídkových molech v Rakousku, Švýcarsku a Německu.

V roce 2000 dostala od známé rakouské rakouské agentury Fashion Team nabídku na spolupráci jako choreografka. Od roku 2000 Eva Fiderická dělá choreografie na prestižních veletrzích a přehlídkách v celé západní Evropě. Zajímavostí je, že i když je Slovenka, tak na Slovensku jako modelka téměř nikdy nepracovala.

Po krátké době začala bydlet v ČR kde si jejího talentu brzo všimla modelingová agentura Czechoslovak models a pod vedením majitelky Milady Karasové začala Eva dělat choreografku na největším oděvním veletrhu v České republice Styl a Kabo. Jako modelka a choreograf Eva působí stále v tuzemsku a i v zahraničí.