zavřít
Upravit životopis

Životopis

Eva Matějovská se narodila 17.2.2000 v Jilemnici a žije v Nové Pace. Eviny první pěvecké začátky jsou spojené se soutěží Novopacký slavíček.
V roce 2009 Eva získala 2. místo v pěvecké soutěži Velišský slavíček, a to u diváků i u odborné poroty. Ve stejném roce také získala 1. místo v pěvecké soutěži Zlatý slavíček ve Futuru v Hradci Králové.

V roce 2011 se Eva probojovala do semifinále a následně do finále významné mezinárodní pěvecké soutěže Česko zpívá. V tomtéž roce úspěšně složila talentové zkoušky na Letní hereckou školu. Té se poprvé zúčastnila na konci srpna 2011. Od té doby příležitostně vystupuje s projektem TV STARS. V roce 2012 se Eva po roce opět stala finalistkou pěvecké soutěže Česko zpívá a díky hlasům posluchačů Českého rozhlasu zvítězila v rozhlasové kategorii této soutěže. Eva podepsala exkluzivní smlouvu s agenturou Milan HERMAN Management. Nafotila profesionální propagační fotky s fotografem Ondrou Pýchou a ve studio SONO natočila svůj první singl Oheň a růže. V březnu 2013 natočila Eva svůj první videoklip k singlu Oheň a růže.

Eva kromě zpívání ráda tancuje, baví ji herectví, hraje na klavír, kytaru a flétnu a má ráda sport.