zavřít
Upravit životopis

Životopis

Evan Peters se narodil a vyrůstal v St. Louis ve státě Missouri. Když mu bylo 14 let, jeho otec dostal práci v Grand Blanc v Michiganu, kam se rodina přestěhovala a začala nový život. Tam také fotograf Bob Lamb natočil Peterse na video pro Craiga Wargo, manažera talentů z Los Angeles. Když si Wargo nahrávku prohlédl, věděl, že našel další velký talent.

O několik týdnů později přijel Evan Peters s rodinou do Los Angeles na návštěvu, která se brzy změnila v trvalý pobyt. Wargo poslal Peterse do agentury Innovative Artists Agency, kde s ním okamžitě podepsali smlouvu. Při další návštěvě se zúčastnil svého prvního konkurzu pro nezávislý film "Clipping Adam". Během několika týdnů získal titulní roli Adama a tím začala jeho kariéra. "Clipping Adam" získal řadu ocenění na filmových festivalech jako nejlepší celovečerní film. Také Peters získal za svou roli v tomto filmu několik ocenění, včetně ceny za herecký objev SAG Emerging Actor na mezinárodním filmovém festivalu v St. Louis, cenu poroty (nejlepší mužský herecký výkon) na filmovém festivalu Eclipse v St. George v Utahu, cenu pro nejlepšího mladého herce na mezinárodním filmovém festivalu Down Under v Darwinu v Austrálii a cenu za nejlepší nový herecký výkon na filmovém festivalu ve Phoenixu.

Následovalo účinkování v četných reklamách, včetně Sony PlayStation, Progressive Insurance, Moviefone, Sour Patch Kids, Papa John's Pizza a Kellogg's. V roce 2004 Peters debutoval v televizi ve stálé roli Setha v seriálu "Phil of the Future". Ve stejném roce hrál směšného ale sympatického skateboardistu Russella ve filmu "Sleepover". Hrál také v seriálu "The Days" cynického, ale vtipného teenagera Coopera. Narozeniny má 20. ledna.

Mohli by vás také zajímat…