zavřít
Upravit životopis

Životopis

Tento mladý guru moderních koncepcí se narodil roku 1979. Dobře se orientuje v nejnovějších trendech světa gastronomie a své znalosti dovede skvěle zúročit.

Rád dělá věci pokaždé nově a jinak, dobře ale ví, že k tomu je zapotřebí znát to, co už tady bylo. Svým kolegům vzkazuje: "Pokud vás vaření nebaví a neprovokuje ke studiu novinek, nové nápady nepřijdou. Brzy zjistíte, že vám ujel vlak. Jen ten, kdo je připraven, není překvapen!" Ve vaření vyznává jednoduchost, podle něj patří dřina v kuchyni minulosti.

Za sebou má řadu pracovních zkušeností ze špičkových restaurantů v USA, Německu i v České republice. Tři roky byl kapitánem Pražského regionálního týmu a nyní je významným členem národního kulinářského týmu. Může se pochlubit řadou ocenění z kuchařských soutěží (Gastro Praha, IGEHO Stuttgart, ScotHot) a také bronzovou medailí z kuchařské olympiády v Erfurtu. Vařil či organizoval catering pro nejvýznamnější politiky: Václava Klause, Javiera Solanu či Jacqese Santera, pro hvězdy showbusinessu: Davida Bowieho, Bruce Springsteena a Sheryl Crowovou, pro sportovce formátu Tigera Woodse a Garryho Kasparova a nakonec kouzlil i pro tým Davida Coperfielda.

Přebytek energie vybíjí v zajímavých a zároveň elegantních sportech jako jsou floorbal, snowboarding nebo wakeboarding. A že je blázen do rychlých automobilů a dunivého hip-hopu, to už patří k věci. Koření to život!