zavřít
Upravit životopis

Životopis

Patrick Decker je známy jako německý raper Fler. Patrick se narodil na vychodě Německa v Berlíně. Jeho dětství bez otce bylo pronásledováno problemy ve škole (podobny jako u Eminema). Fler byl prvně vyslyšen fanoušky jako host v Bushidovem albumu pod názvem Franc White v roce 2002. O rok později Fler podepsal smlouvu s Aggro Berlin,kterou založil Sido. Track "Neue Deutsche Welle" si vyslechl velkou kritiku protože obsahoval nacionalisticky text. Fler a Aggro Berlin se stali středem národního skandálu vztahujícího se ke textum ktere davali najevo nacionalistickou/neonacistickou identitu.Opětovně se Fler pokoušel to vyvracet tim že tvrdil že podporoval pravicové radikální programy.

Rok 2005 byl pro Flera zlomový a spolu s Dj Tomekkem a videoklipem s názvem Jump Jump se stali nejhranějšími v něměckých radiech a hitparádách.Dokonce byli nominováni v soutěži Comet 2005
. v roce 2006 Fler vydáva album "Fler - Trendsetter" které obsahuje track Papa ist zurück na který je i videoklip.

Následně vydal jeste nějaké mixtapy,ale pak se na delší dobu odmlčel. Před začátkem roku 2008 mu vyšlo nové CD a s ním také dlouho očekavaný videoklip ,,Deutscha Badboy,, ,ve kterém se opět vyskytuje narážka na nacismus a to primo v jedne větě kde rapuje ,,Ich bin Nazi,,. Každopádně tento hoper je velmi talentovaný a ještě nás hodně překvapí:)