zavřít
Upravit životopis

Životopis

Gabriella Jiráčková, známá také jako Lolo Ta Bella, rozená Gabriela Jiráčková (* 21. listopadu 1999 Praha) je česká živá Barbie, zpěvačka, herečka a modelka.

Pěvecká kariéra
V rámci pěvecké kariéry spolupracovala s Petrem Kolářem, Vladimírem Hronem, Bohušem Matušem, Robertem Caporalim nebo Peterem Dvorským. Pravidelně účinkuje na kulturních společenských akcích, jakými se např. staly vystoupení v divadle Laterna magika, v Top Hotelu Praha, pro nadační fond Kapka naděje, českou fotbalovou reprezentaci, na mezinárodním turnaji v minigolfu či festivalu Kračun.

Zasedla do poroty v televizní soutěži Solasido a v krajské soutěži Smečenský skřivánek. Zúčastnila se televizní talentové show SuperStar, kde skončila mezi poslední stovkou soutěžících. Vyhrála soutěže Vítr do plachet, Zelený slavík nebo Slunce umění. Několik let ji podporovali Deana a Juraj Jakubiskovi.

Účinkovala také v televizních pořadech Zlatý oříšek a Solasido. Opakovaně zpívala v přímém přenosu na STV1, na ČRo2 v pořadu Tobogan nebo v DTA Domino. Nahrála písně „Jsi důvod proč mě máš“ nebo „Vánoční láska“, k níž natočila videoklip, stejně jako ke coververzi „The climb“.

Je vedena lektorkou a zpěvačkou Beatricí Todorovou.

Herecká kariéra
V tříkolovém castingu získala roli v seriálu Špačkovi v síti času. Opakovaně účinkovala v seriálu Ulice. Recitovala také v přímém přenosu SVT1 z bratislavského národního divadla. Objevila se v divadelních pohádkách Sůl nad zlato, Malenka a Nejkrásnější hádanka. Hrála v hudebních videoklipech „Made Of Steel“, „I Was Invisible“ (Bellisimo), „Showbyznys“, „Den D“ či „Jediná vteřina“.

Absolvovala letní, zimní i celoroční hereckou školu. Několik let obhajovala vítězství v celostátní soutěži Vítr do plachet. Moderovala internetové pořady Teen Voice pro TV Kámoška nebo Světem módy. Uváděla svatební veletrh v Hluboké nad Vltavou.

Modelingová kariéra
Od roku 2015 se věnuje modelingu, převážně pak fotomodelingu. Nafotila několik kampaní a účastnila se módních přehlídek, např. pro módní návrhářku Zoritu Azrak. Zaměřuje se převážně na glamour, fashion, beauty a portrétní fotografie.

Bimbo Barbie
Od roku 2016 se stylizuje do živé panenky Barbie. Extravagantně se obléká, líčí, nosí vysoké podpatky, dlouhé řasy a nehty. Plánuje plastické operace.

Mohli by vás také zajímat…