zavřít
Upravit životopis

Životopis

Gabriel Jiráčková, známá také jako Lolo ta Bella (*21. listopadu 1999 Praha) je První česká Barbie, zpěvačka a herečka.


Zpěv:

V dětství získala mnoho prvních umístění v celostátních a mezinárodních pěveckých soutěžích, např. Vítr do Plachet, Zelený Slavík atd. V roce 2011 byla oceněna prestižní cenou Zlatý oříšek jako jedna z 10 absolutně nejúspěšnějších dětí v ČR.

Zasedla do poroty v několika pěveckých soutěžích, např. v televizní soutěži Solasido.

Spolupracovala se zpěváky Bohušem Matušem, Peterem Dvorským, Robertem Caporalim, Inkou Rybářovou, skupinou Diamond Cats, Mirage a dalšími. Dlouhodobě exklusivně spolupracovala a byla podporována manželi Jakubiskovými.

Vystoupila na různých prestižních společenských akcích (např. v přímých přenosech ČT a STV, opakovaně ve slovenském Národním divadle, Laterně Magice, Lucerně, v rámci projektu ISCARE nebo Kapka naděje a pro česko-americkou minigolfovou reprezentaci, kde zpívala českou a americkou hymnu na mezinárodním turnaji)

Několik let studovala zpěv na Letní, Zimní a Celoroční herecké škole, kde se stala jednou z nejlepších absolventů v projektu TVStars. Byla vedena pod odborným vedením Jaroslavy Krejčové, Renáty Podlipské, Leo Mariana Vodičky a dalších profesorů zpěvu.

Pyšní se jedním z největších hlasových rozsahů ve světové pop music a byla oceněna několika hudebními kritiky a uznávanými umělci, např. Eduardem Klezlou, Ondřejem Soukupem, Pavolom Haberou, Peterem Dvorským, Mariánem Chudovským a dalšími.Herectví:

V dětství účinkovala v několika videoklipech, reklamách, divadelních hrách a TV seriálech, např. Ulice, Špačkovi v síti ztraceného času.

Disponuje zkušenostmi s dabingem a moderováním, např. Miss infinity Beauty, Svatební Veletrh Nuance, internetový pořad Teen Voice atd.

Získala několik prvních cen v celostátních divadelních a recitačních soutěžích.

Několik let absolvovala Letní, Zimní a Celoroční hereckou školu a opětovně vystupovala ve slovenském Národním divadle v přímém přenosu STV.První česká Barbie:
Nejnověji je ve světě i doma známá jako PRVNÍ ČESKÁ BARBIE. Tento titul u médií získala poprvé v roce 2017 díky své výrazné image a sympatiím k umělé kráse.

V rámci stylizace inspirované Barbie se zúčastnila mnoha projektů, rozhovorů, reportáží a živých talkshow jak doma a na Slovensku (např. hostem v Talkshow Jana Krause, na festivalu Radiofest, opakovaně v televizních pořadech TopStar, Prásk, Smotánka, Teleráno, Reflex, v médiích Extra, Evropa2, Blesk, Expres, Reflex, Cosmopolitan, Slovak Woman, Noizz, Žena-In, M Magazin atd.) tak i v médiích po celém světě např. v USA, Velké Británii, Japonsku, Turecku, Číně, Rusku, Chille, Německu, Brazílii (např. Barcroft TV, life.ru, Sputnik, Right This Minute, The Sun, Daily Star, Daily Mail atd.)

Je zvána do různých televizních pořadů po celém světě. V nejbližší době se chystá cestovat po světě a přesunout se do USA do Los Angeles. Dlouhodobě spolupracuje s americkou Barcroft TV, která je známá popularizací živých Barbie a spoluprací s nejznámějšími celebritami v tomto stylu.

Je tváří a ambassadorkou několika prestižních estetických klinik, plastických chirurgií, salónů a soutěží krásy. Čile rozvíjí e-commerce byznys na svých sociálních sítích.

Doposud podstoupila zvětšení ňader na velikost 65H, neinvazivní výplň rtů, microblading (permanentní obočí), prodloužení vlasů a nehtů. Plánuje však několik dalších zákroků, včetně vyjmutí dvou párů žeber, opětovného zvětšení ňader, zakulacení hýždí, radikální úpravy chrupu, rinhoplastiky (zmenšení nosu), výplní tváře a několik dalších neinvazivních procedur.

Mohli by vás také zajímat…