zavřít
Upravit životopis

Životopis

Gabriela Partyšová vystudovala soukromé brněnské gymnásium. Od čtyř let chodila na LŠU na hodiny zpěvu, klavíru a hudební nauky.Od malička chtěla být krasobruslařkou nebo zpěvačkou. V devíti letech vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia,kde dabovala dětské role a role dospívajících dívek (seriál Dallas apod.)

1993 - vyhrála konkurz do hudebního pořadu ČT 1 "Jak se rodí hvězdy". Zde uspěla a podepsala smlouvu s hudebním vydavatelstvím MONITOR - EMI

1996 - moderovala pořad "Souvislosti" pro ČT 1,
1996 - první hudební album - "Gabriela - Hledej lásku" vydalo MONITOR - EMI
1996 -1997 byla moderátorkou brněnského Radia Krokodýl.

1998 - 2006 pracovala jako redaktorka pořadu TV NOVA - PRÁSK a natáčela reportáže s českými celebritami. Poslední 3 roky jeho vysílání zde měla svou rubriku GÁBINY VYPRÁSKANÝ TÝDEN, kde mapovala dění na večírcích a společenských akcích.

2003 - jako své vlastní dvojče, pod jménem REBEKA se stala moderátorkou televizní hitparády TV NOVA - "ESO". V tomto roce moderovala i Českého slavíka.

2003 - u UNIVERSAL music vyšlo její druhé album - "REBEKA - Mý druhý já" a v anketě Český slavík 2003 se stala Objevem roku a mezi zpěvačkami se umístila na 8. místě.

V roce 2004 u vydavatelství Česká hudba vyšlo její třetí album - "REBEKA - Flash".

V roce 2005 se zapojila společně s MTV a kampaní EXIT do boje za zastavení vykořisťování žen a obchodu s lidmi. Gábina Partyšová úzce spolupracuje se společností LA STRADA na objasňování a prevenci v České republice.

2005 - Gábina opouští umělecké jméno Rebeka a vrací se v oblasti zpívání ke svému původnímu jménu - GABRIELA a pod tímto jménem připravuje své čtvrté hudební album, které vyjde na jaře roku 2007.

2005 - epizodní role ve filmu EXPERTI
2006 - epizodní role ve filmu PRACHY DĚLAJ ČLOVĚKA

2009 - Epizodní role ve filmu ULOVIT MILIARDÁŘE

2013 - Epizodní role ve filmu Jiřího Menzela Sukničkáři

Role v seriálu české televize - Vyprávěj

Moderuje společenské a firemních akce. Je radaktorkou dvojstrany o módě ve společenském časopise RYTMUS ŽIVOTA, kde hodnotí oblékání českých a zahraničních celebrit.

14.12.2007 se jí narodil syn Kristian Kokta.

Od září 2008 je večírkovou a módní reportérkou pořadu TOP STAR - TV PRIMA

Od dubna 2012 moderuje na TV PRIMA FAMILY pořad TOP STAR Magazín

Více informací naleznete na www.igabriela.cz

Mohli by vás také zajímat…