zavřít
Upravit životopis

Životopis

Gabriela Smutná se narodila v Jihlavě. Její kroky směřovaly k baletu již odmalička. V 5 letech se dostala do přípravky Národního divadla, kde trénovala tvrdě denně 3 hodiny.

Když dospívala a většina adolescentů si užívala života, Gábina se dostala na Taneční konzervatoř, kde trénovala opravdu tvrdě. Tréninky začínaly v sedm hodin ráno a končily mezi 17-18 hodinou. Byl to dryl. Již v prvním ročníku se dostala na velkou scénu ND, a tentokrát do sboru. Říkalo se o ní "mladý talent". Když začínal druhý ročník stále se zlepšovala a víc na sobě pracovala.

Když se překlunul třetí ročník, tak se stalo něco, co nikdy nečekal. Stala se obětí těžké autonehody. Čtvrt roku nechodila. To byl definitivní konec kariéry. Lékaři sdělili, že už nebude chodit. Ona to však po delší době nevzdala a dala se na modeling. Přihlásila se se agentury, kde se jí hned ujal tým profesionálů.

Dnes Gabriela spolupracuje na svatebních veletrzích, byla finalistka Miss europe junior, Miss Junior, Miss Moravia. Zůčastnila se charitativní akce pro Jenifer Lopez, Alena Šererová colection. Prestižní akce na otevření obchodu Ed Hardy, či přehlídky pro Diesel a Replay. Aktivně se věnuje golfu, ve kterém se čnaží být lepší a lepší.