zavřít
Upravit životopis

Životopis

Harry Mark Christopher Judd, znám spíše jako Harry Judd je bubeník v britské popové skupině McFly, společně s Tomem Fletcherem, Danny Jonesem a Dougie Poynterem. McFly dosáhly velké slávy díky skupině Busted, která je pozvala na své turné v březnu roku 2004.

Harry se narodil v Chelmsfordu, Essex, Anglie. Vystudoval Uppingham School, tuto školu také navštěvoval člen ex-Busted, teď zpěvák skupiny Fightstar Charlie Simpson. Harryho bratr, Thomas, se kamarádil s Charliem, když spolu chodili do školy.

Můžete ho vidět bubnovat v klipu Busted "Crashed The Wedding" vydáno v říjnu roku 2005, to bylo ještě předtím než se Island Records začali zajímat o McFly. Sám se naučil hrát na bubny.

Harryho oblíbené skupiny jsou The Who, kanadská rocková kapela Simple Plan, Dashboard Confessional a The Beatles.

Aktuálně podporuje kampaň zvanou Rupert\'s Fund, je to pocta kamarádovi z mládí, který onemocněl leukémií. Ten kamarád se z toho dostal a Harry našel tuto organizaci, protože si uvědomil jak těžké to bylo a chtěl pomoci. V březnu roku 2006 se Harry zúčastnil akce, kterou podporovala nadace Sport Relief a to byla "All Out For India."

Známě celebrity cestovali do Indie, aby zde mohli hrát kriket a tím vyhrát nějaké peníze pro zdejší děti. V roce 2006 se objevil společně se svými kamarády z kapely ve filmu s Lindsey Lohan Just My Luck a mezi ním a Lindsey to údajně zajiskřilo, nicméně Lindsey všechno popřela.

Mohli by vás také zajímat…