zavřít
Upravit životopis

Životopis

Isabel Lucas stojí v popředí celé nastupující generace mladých hollywoodských herců.

Lucas je je k vidění ve filmu režiséra Michaela Baye Transformers: Pomsta poražených s Shiou LaBeoufem a Megan Fox. V roce 2010 natáčí remake filmu Rudý úsvit režiséra Dana Bradleyho, který pojednává o skupině mladých lidí, kteří po invazi čínských a ruských vojáků do svého města vytvoří jednotku odboje.

Na televizních obrazovkách můžeme Lucas vidět v minisérii stanice HBO The Pacific, která pojednává o životech tří amerických mariňáků za druhé světové války v Pacifiku. Vedoucími výroby jsou Tom Hanks, Steven Spielberg a Gary Goetzman, zodpovědní za fenomenálně úspěšný seriál Bratrstvo neohrožených.

Lucas si také zahrala v australském snímku Kin, romantické komedie o velice netradiční rodině. Stejně tak se objeví i ve filmu Claire McCarthy The Waiting City, mýtickém romantickém příběhu o cestě mladého páru do Indie, kde si má vyzvednout dítě k adopci. Lucas se tu objevuje společně s Radhou Mitchell a Joelem Edgertonem.

Pravděpodobně nejvíce se Lucas proslavila účinkováním v australském úspěšném seriálu Home and Away. V roce 2004 získala australskou televizní cenu Logie Award jakožto nejlepší nový talent.

Mohli by vás také zajímat…