zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jmenuji se Ivan Vepřek a je mi 54 let. Narodil jsem se v Piešťanech v roce 1954, později jsem žil v Chocni a od roku 1966 v Děčíně. Po vyučení strojním zámečníkem jsem absolvoval střední průmyslovou školu strojní v Děčíně.

Po ukončení základní vojenské služby jsem postupně pracoval v několika děčínských podnicích. Jako řemeslník, mistr údržby a nakonec jako vedoucí provozu tepelného hospodářství bytového podniku. V roce 1990 jsem založil se společníky společnost RETO, s. r. o., kterou dodnes řídím. Ze svého prvního manželství mám syna a dceru. Dnes žiji ve společné domáctnosti s druhou partnerkou a její dcerou. Od roku 2004 jsem i dědečkem vnučky Karolíny. K mým celoživotním koníčkm patří technika, elektronika a sport, zejména sjezdové lyžování a sportovní střelba. ODS je jedinou politickou stranou, které jsem kdy byl členem.
Od roku 2004 jsem členem krajského zastupitelstva Ústeckého kraje, pracuji v komisích investiční a dopravní, kde s zabýváme optimalizací dopravy kraje. Jsem členem monitorovacího výboru regionálního operačního programu sdružení severozápad. Od roku 2006 jsem i zastupitelem města Děčín. Zde jsem už předtím pracoval na přepravě územní energetické koncepce města.
Členstvím v ODS a účastí v polotice chci pomoci zejména k omezení byrokraciee a vytvoření lepších podmínek pro podnikání a život v regionu i v celé republice.

Co mám rád:
* Zvířata: můj kocour je jednička
* Spolehlivost: když řeknu, že jdu na pivo, tak jdu
* Přátelství: je vzácné a potřebné
* Lyžování: hlavně když pořád nepadám
* Stelbu: vydržím, i když si někdo střílí ze mě
* Techniku: je to věčný boj člověka s počítačem
* Léto: dívčí šaty jsou mnohem odvážnější než v zimě

Co nemám rád:
* Když mi prší na hlavu: nebojím se vymývání mozku, ale rýmy
* Zradu a podrazy: učí opatrnosti
* Byrokracii a formuláře: čeho je moc, toho je příliš
* Daně: hlavně na konci března
* Hloupost: to je nekonečný příběh